O nas

Miraculum S.A to polska firma kosmetyczna, która konsekwentnie buduje swoją pozycje rynkową przy zachowaniu szacunku do swej tradycji i bogatej historii sięgającej lat 20. ubiegłego wieku. Na przestrzeni lat Miraculum przeszło spektakularne przeobrażenie, stając się jednym z głównych graczy na polskim rynku kosmetycznym. Działalność Spółki koncentruje się na opracowywaniu i sprzedaży nowoczesnych kosmetyków do pielęgnacji twarzy i ciała, wyrobów perfumeryjnych, preparatów do depilacji oraz kosmetyków do makijażu. Miraculum skupia w swoim portfolio 11 marek, w tym doskonale rozpoznawalne brandy: Pani Walewska, Miraculum, Gracja, Tanita, Paloma, jak również: Lider, Wars oraz Być może, zakupione w 2007 od PZ Cussons Polska S.A. oraz marki Joko i Virtual, przejęte wraz z zakupem udziałów w Multicolor Sp. z o.o. w 2012 roku. Od ponad 90 lat Spółka utożsamiana jest z najwyższej jakości produktami, opracowywanymi w nowoczesnym Laboratorium w Krakowie.

Produkty Spółki oferowane są zarówno na rynku krajowym jak i na rynkach zagranicznych.

Od lutego 2007 roku Spółka jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie

 

AKTUALNOŚCI:

 

Informacja z dnia 21.02.2017 r.

Do realizacji przedmiotu zapytania z dnia 07.02.2017 dotyczącego projektu  „Wdrażanie strategii działalności międzynarodowej  przedsiębiorstwa Miraculum SA.”  w ramach REGIONALNEGO  PROGRAMU OPERACYJNEGO  WOJEWÓDZTWA MAŁOPOLSKIEGO NA LATA 2014-2020, działanie : Umiędzynarodowienie małopolskiej gospodarki, poddziałanie Aktywność międzynarodowa małopolskich MSP wybrano firmę Acuarius Consulting Ziemowit Ekiert,  która otrzymała  90  punktów oraz spełniła wszystkie kryteria oceny formalnej.


Zapytanie ofertowe z dnia 07.02.2017 r.

Wdrażanie Strategii Międzynarodowej Przedsiębiorstwa Miraculum

Pobierz dokument

 

Anulowanie zapytania ofertowego z dnia 17.01.2017.

Pobierz dokument

 

 

Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, iż Miraculum S.A. ogłasza zapytanie ofertowe na wynajem powierzchni wystawienniczej na targach COSMOPROF Bolonia.

 

Poniżej szczegóły:

 

Zapytanie ofertowe nr 1 - Wynajem powierzchni wystawienniczej i zabudowy na targi kosmetyczne Cosmoprof Bolonia, 17-20 marca 2017.

 

Informujemy, że dla  zapytania ofertowego nr 1 z dnia 15.12.2016 dotyczącego Wynajmu powierzchni wystawienniczej i  zabudowy na targi kosmetyczne Cosmoprof Bolonia, 17-20 Marca 2017, wybrana została oferta firmy Polcharm Anna Godek.

 

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, iż Miraculum S.A. ogłasza zapytanie ofertowe: Wdrażanie strategii działalności międzynarodowej przedsiębiorstwa Miraculum S.A.

 

Poniżej szczegóły:
Zapytanie ofertowe