2000x1200-slider-dziewczyna.jpg

Moje Miraculum

Miraculum S.A to polska firma kosmetyczna, która konsekwentnie buduje swoją pozycje rynkową przy zachowaniu szacunku do swej tradycji i bogatej historii sięgającej lat 20 ubiegłego wieku.


Na przestrzeni lat Miraculum przeszło spektakularne przeobrażenie, stając się jednym z głównych graczy na polskim rynku kosmetycznym. Działalność Spółki koncentruje się na opracowywaniu i sprzedaży nowoczesnych kosmetyków do pielęgnacji twarzy i ciała, wyrobów perfumeryjnych, preparatów do depilacji oraz kosmetyków do makijażu. Miraculum skupia w swoim portfolio 11 marek, w tym doskonale rozpoznawalne brandy: Pani Walewska, Miraculum, Gracja, Tanita, Paloma, jak również: Lider, Wars oraz Być może, zakupione w 2007 od PZ Cussons Polska S.A. oraz marki Joko i Virtual, przejęte wraz z zakupem udziałów w Multicolor Sp. z o.o. w 2012 roku. Od ponad 90 lat Spółka utożsamiana jest z najwyższej jakości produktami, opracowywanymi w nowoczesnym Laboratorium w Krakowie.

Produkty Spółki oferowane są zarówno na rynku krajowym jak i na rynkach zagranicznych.

Od lutego 2007 roku Spółka jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.


NASZA HISTORIA:


2018  - Premiera pierwszych, polskich wód perfumowanych klasy premium o zasięgu globalnym - CHOPIN

2017 - Pani Walewska Classic Makeup – kolekcja produktów do makijażu. Nowa odsłona marki - VIRTUAL

2016 - Zapraszamy w ekscytującą podróż z nowymi kosmetykami Paloma bodySPA. Odkrywamy wspólnie urokliwe zakątki świata, czerpiąc z nich wyjątkowe ekstrakty roślinne.

2015 - Linia Aqua Plus - Kuracja aktywnie nawilżająca dla kobiet w każdym wieku. 24-godzinne nawilżenie na wszystkich poziomach skóry.

2014 – Marka WARS wprowadza produkty dla mężczyzn z cerą wrażliwą - WARS SENSITIVE. Tanita wchodzi w nową kategorię produktów do golenia – żele.

2014 – Sprzedaż marki Brutal.

2013 – Nowe linie zapachowe – Pani Walewska NOIR i WHITE

2012 – Przejęcie Spółki Multikolor wraz z markami kosmetyków do makijażu.

2011 – 40-te lecie marki Pani Walewska.

2010 – Reorganizacja Spółki i zmiana Strategii. Sprzedaż marki Kolastyna.

2007 - Zakup marek: Być może…, Wars, Lider, Uroda (serie: Kwiaty Polskie, Bio-Lift, Melisa, Active 90) oraz Makler.

2007 - Włączenie do grupy kapitałowej spółki Unicolor S.A. (wraz z markami: Tanita, Paloma).

2007 – Połączenie F.K. Miraculum S.A. z Grupą Kolastyna S.A. Debiut na GPW.

2004 – Laboratorium idąc za ogólnoświatowymi trendami, już w 6. miesięcy po globalnej premierze zastosowało skuteczną alternatywę Botoxu – BioxiLift, a także doskonały składnik liftingujący LiftiLine.

2001 – F.K. Miraculum jako pierwsza polska firma kosmetyczna, otrzymuje certyfikat Cruelty- Free nadawany przez Międzynarodowy Ruch Obrońców Zwierząt.

Lata 80-90 –te - Wprowadzenie alfahydroksykwasu do preparatów stosowanych poza gabinetami kosmetycznymi.

Lata 90-te - Seria Generation – rewolucja w kosmetologii. Po raz pierwszy w Polsce zastosowano w kosmetykach ceramidy, algi, struktury ciekłych kryształów.

Lata 60-te - Finezja - pierwszy polski szampon w płynie opracowany przez zespół Miraculum

1931 - Złoty Medal dla Pudru Sypkiego na Międzynarodowej Wystawie w Paryżu. Hanka Ordonówna, gwiazda polskie estrady oraz Zofia Batycka – Miss Polonia i Wicemiss Europy – Pierwsze Ambasadorki MIARCULUM

1924 – Doktora Lustra Preparaty Kosmetyczno - Lekarskie Miraculum – rejestracja firmy