PANI WALEWSKA Perfumy RUBY
Szyprowo-owocowe Perfumy Pani Walewska RUBY są ucieleśnieniem kobiecej zmysłowości, w której aromaty czerwonych owoców mieszają się z nutami jaśminu. Ponadczasowa elegancja, wyrafinowanie i nienaganny styl, bez względu na wiek.
Pojemność: 30ml
Opis
PANI WALEWSKA Perfumy RUBY
Luksusowy zapach inspirowany blaskiem szlachetnego rubina, przełamuje odważny akcent dżemu malinowego oraz pop cornu. Całość oplata orientalna nuta piżmowo-drzewna, która hipnotyzuje, dodając kompozycji charakteru.
NUTA GŁOWY:
mandarynka, truskawki, maliny
NUTA SERCA:
kwiat jaśminu, poziomka
NUTA GŁĘBI:
dżem malinowy, pop corn, paczula, białe piżmo
ALCOHOL DENAT., PARFUM, LIMONENE, LINALOOL, BENZYL SALICYLATE, HEXYL CINNAMAL, CITRONELLOL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, CINNAMYL ALCOHOL, EUGENOL, GERANIOL.
Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.
Wierzbowisko
Mój mąż mówi, że są piękne, a wychowaliśmy się na drogich Diorach itp. Twierdzi, że owocowe, intrygujące, nic tylko wąchać i wąchać. Problem w tym, że ja ich na sobie... wcale nie czuję. Serio. Niezależnie od ilości spryskiwanej na ciało, jego fragmentów ani pory roku. Na nadgarstkach mam leeedwie wyczuwalne nuty jakiegoś owocowego kompotu. Rozumiem, ze perfumujemy się dla siebie, ale i innych. Ale u mnie to chyba tylko dla innych. Nie lubię ich, bo nie czuję, w przeciwieństwie do czarnego i kobaltowego flakonika Pani Walewskiej, które uwielbiam.