TANITA Pianka do golenia Śliwka & Melon
Nawilżająca pianka do golenia dla kobiet o przyjemnym zapachu melona i śliwki. Doskonale zmiękcza włókna włosków, dzięki czemu zapewnia dokładne golenie nóg oraz delikatnych partii ciała. Zmniejsza ryzyko podrażnień i zacięć. Skóra po goleniu staje się miękka i gładka.
Pojemność: 200 ml
Opis
Wyjątkowa formuła stworzona z myślą o delikatnej skórze kobiet. Zmiękcza włoski, ułatwiając golenie, zmniejsza ryzyko mikrozacięć. Zawiera glicerynę, która wiąże wodę w naskórku, przywracając prawidłowy poziom nawilżenia. Formuła wzbogacona w ekstrakt z pestek śliwki ma działanie odżywcze i wygładzające skórę. Skóra po goleniu staje się miękka i jedwabiście gładka w dotyku. Ma przyjemny zapach melona. Przeznaczona do golenia nóg oraz delikatnych partii ciała – pach, rąk, okolic bikini.
SPOSÓB UŻYCIA:
Wstrząsnąć pojemnik przed użyciem. Wydozować piankę na dłoń, rozprowadzić równomiernie na zwilżony wodą obszar skóry przeznaczony do golenia. Golić przy użyciu maszynki. Spłukać ciepłą wodą i osuszyć skórę.
OSTRZEŻENIA:
Pojemnik pod ciśnieniem: ogrzanie grozi wybuchem. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury powyżej 50°C. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. Nie rozpylać nad otwartym ogniem ani innym źródłem zapłonu. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, iskier, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić podczas używania. Chronić przed dziećmi. Unikać kontaktu z oczami. Stosować zgodnie z przeznaczeniem.
Aqua, Butane, Triethanolamine, Glycerin, Stearic acid, Palmitic Acid, Isobutane, Propane, Laureth-23, Prunus Domestica Fruit Extract, Polyquaternium-7, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, BHT, Parfum
- Zmiękcza włoski ułatwiając golenie
- Skóra po goleniu staje się miękka i gładka
- Przywraca prawidłowy poziom nawilżenia
Produkty powiązane